UA-152893375-1
Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Teknoloji ve Bilişim RSS Besleme Metni

02 Aug OBD Nedir? OBD Açılımı Nedir?
admin 0 227
OBD Nedir?.  1970 yılında Çevre Koruma Ajansı (EPA)’nın kurulmasının ardından yapılan kongrede temiz hava yasası devreye girmiştir. Yasanın devreye girmesi ile araçlarda emisyon ve çevre kirliliğini minimuma düşürmek için araçlarda Elektronik kontrol ünitesi ECU (Electronic Control Unit) ve sensörler kullanılmaya başlandı. OBD kullanılmaya başlandı..
15 Sep HİBRİT MOTOR TEKNOLOJİSİ NEDİR VE NASIL ÇALIŞIR
admin 9 13545
Hibrit teknolojisi günümüzde oldukça ilgi duyulan bir otomobil teknolojisidir. Fosil yakıtların hızla azalması ve yeni kaynak araştırmaların kullanımı bizleri meraklandırmaktadır. Alternatif enerjilerden elde edilen verimlilik düşük olduğundan dolayı hibrit teknolojisi harika bir mimari ye sahiptir. Hibrit motoru da benzin kullanmaktadır tabi ki be..
15 Sep TDI CDTI VE HDI MOTORLAR VE ÖZELLİKLERİ
admin 2 7553
TDI, CDTI ve HDI teknolojisi içerisinde yer alan motorların yeni nesil otomobillerde barındırılan dizel motor teknolojilerine verilen addır. TDI motor teknolojisi Audi ve Volkswagen markalarının bireysel ve ticari otomobiller arasında kullanılan motor teknolojisidir. TDI motor teknolojisi uzun kilometre kullanımı ve düşük yakıt tüketimi yüksek perf..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.