Notice: Undefined index: image_custom_title in /var/www/vhosts/otocihazlari.com/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line 383Notice: Undefined index: image_custom_alt in /var/www/vhosts/otocihazlari.com/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line 384 Launch EasyDiag X431 UA-152893375-1
Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Launch EasyDiag X431

Launch EasyDiag X431
Launch EasyDiag X431
Launch EasyDiag X431
Launch EasyDiag X431
Launch EasyDiag X431
New
Launch EasyDiag X431
Launch EasyDiag X431
Launch EasyDiag X431
Launch EasyDiag X431
Launch EasyDiag X431
Launch EasyDiag X431
This product qualifies for free shipping
This block is set to appear automatically on products above a certain price, which may qualify for free shipping or other perks.
 • Stock: Stokta var
 • Model: Model 101
 • Weight: 0.00kg
191 samples sold
Product Views: 136
156,00TL
Vergiler Hariç: 156,00TL
Launch EasyDiag X431 Avrupa, Asya Ve Amerikan Araçların Veritabanını Içeren Arıza Tespit Cihazıdır. Super-16 Ve CanBusII Ile Tüm OBDII Soketlerini Tek Bir OBDII-16E Soketinde Birleştiren Gelişmiş Teknolojidir.


Açıklama:

-X-431 MASTER 10.8V Ile 40V Arasında Sorunsuz Çalışabilen, Super-16 Ve CanBusII Dahil Olmak Üzere Tüm OBDII Soketlerini Tek Bir OBDII-16E Soketinde Toplayan Ve Yeni Tasarımıyla Dikkat Çeken Bir Arıza Tespit Cihazıdır. Yapılan Testlerin Sonuçlarına Göre 148' Den Fazla Sisteme Girebilmekte Ve Oldukça Başarılı Sonuçar Vermektedir. Kolay Ve Hızlı Kullanımı Ile Kendini Ön Plana Çıkarmaktadır.

 

 • -Detaylı Test Özellikleri Ile Türkiye' Deki Araçların Tamamına Hitap Etmektedir.
 • -Motor, ABS, Airbag, Elektronik Kontrol Ünitesi, Immobilizer, Otomatik Şanzıman, Klima Gibi Sistemlerin Tamamına Bağlanıp Müdahele Etmektedir.
 • -Adaptasyon, Kodlama, Programlama, Konfigürasyon, Anahtar Programlama Gibi Birçok Işlemi Yapmaktadır.
 • -Arıza Kodlarını Okur, Siler, Canlı Değerleri Anlık Olarak Görüntüleyebilir Ve Aktivatör Test Sistemi Ile Aracın Sistemlerini (Fan, Otomatik Camlar, Göstergeler, Silecekler Vb.) Tek Bir Dokunuş Ile Çalıştırıp Test Edebilirsiniz.
 • -Kendi Üzerindeki Işletim Sistemi Ve Geliştirilmeye Açık Diagnostik Yazılımı Ile Birlikte; Hafıza, Dosyalama, Ajanda, Takvim Gibi Yardımcı Özellikleri Bulunmaktadır.
 • -Bazı Araç Üreticileri, Orijinal Ekipman Cihazı Olarak Kullanmaktadırlar.
 • -Çok Geniş Bir Kullanım Alanı Olan Sektör Öncüsü CANBUS-II Ve Super-16 Adaptörü Standart Olarak Sunulmaktadır.
 • -Türkçe Ile Birlikte Bir Çok Dili Desteklemektedir.
 • -2 Kanal Osilaskop Ile Araç Değerlerini Görüntüleme Ve Karşılaştıma Imkanı Sağlamaktadır.


Desteklediği Araç Markaları:

Amerika: Amerika Ford, Chrysler, GM, Acres, INFINITI, Lexus.

Avustralya: Avustralya Ford, Holden

Brezilya: Brezilya GM

Hindistan: Endonezya Daihatsu, Endonezya Suzuki, Mahindra, Maruti, TATA

Japonya: Daihatsu, Honda, JP Isuzu, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota

Avrupa: Audi, Benz, BMW, Citroen, Avrupa Ford, Fiat, Jaguar, Lancia, Landrover, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Romeo, Rover, Saab, Seat, Skoda,Transporter-Class, Volkswagen, Volvo

China:Brilliance,BYD,Changan,ChangCheng,Changhe,Chery,GEELY,Gonow,HaFei,JAC,Jiangling,SGMW,Tianjin,Xiamen Altın, Xinkai, ZhongShun, Zhongxing, ZOTYE

Kore: Daewoo, Hyundai, Kia, Ssangyong

Malezya: Perodua, Proton

Rusya: GAZ, VAZ

G.Afrika: G.Afrika Opel

Tayland: Tayland Isuzu

 Desteklenen Diller:  İngilizce, Geleneksel Çince, Fransızca, Portekizce, İtalyanca, İspanyolca, Almanca, Lehçe, Japonca, Rusça, Türkçe Hollandaca, Yunanca, Macarca, Arapça, Sırpça, Romence, Farsça, Korece.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Unlimited content, in tabs accordions, or any other module added to the product page in any position and sort order via the new and most advanced Journal 3 Blocks/Tabs.
Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.